Apie mus

Apie mus

Patogus ir jaukus, įsikūręs judrioje miesto dalyje, pirkinių centras „Savas“ kasdien sulaukia apie 11 000 lankytojų. Duris atvėręs 2004 metų spalio 1-ąją, kauniečiams iškart tapo savu kasdieninių pirkinių centru. Jis – nei per didelis, nei per mažas, lankytojų apibūdinamas kaip puikiai tinkantis kasdienių pirkinių paieškai.

Šiandien 13 000 kv.m. plote įsikūrę virš 70 įvairiausių parduotuvių: maisto prekių, drabužių, avalynės, aksesuarų, papuošalų, kosmetikos ir parfumerijos, dovanų, mobiliųjų telefonų, gyvūnų, tai pat knygynas, optikos salonai, vaistinė, banko skyrius, kepyklėlė, keletas restoranų ir paslaugas teikiančių bendrovių filialai. Kiekvienas, vertinantis šiuolaikiškumą ir patogumą, čia ras naudingų ir kasdienai reikalingų dalykų.

Pirkinių centre „Savas“ įsikūrę ir keletas puikiai nuteikiančių poilsio vietų. Populiariausia lankytojų vieta – galerijoje džiaugsmingai šniokščiantis fontanas. Jis pritraukia ir jaunus, ir vyresnius. Šioje vietoje dažnai vyksta įvairūs renginiai. Restoranuose „Čili pica“ ir „Forto dvaras“ malonu praleisti valandėlę kitą su draugais ar šeima. Šie restoranai nuolatos pilni lankytojų ir geros nuotaikos.

Dar viena rimta tradicija – pirkinių centre „Savas“ organizuojami žaidimai, akcijos ir įvairiausi teminiai renginiai. O dovanų dalybos čia – vienos dosniausių.

Ar šiandien jau lankėtės pirkinių centre „Savas“?