Nauja parduotuvė – “Ustukių malūno trapučiai”

Pirkinių centre „Savas“ duris atvėrė nauja parduotuvė – „Ustukių malūno trapučiai“. “Ustukių malūno” šeima nuo 1992 m. puoselėja ekologiškų bei natūralių grūdų produktų gamybą ir vartojimo kultūrą Lietuvoje. Vertindama ir gerbdama tradicijas, ši kompanija siekia suteikti grūdų produktams naują formą ir modernumą. Didelis dėmesys yra skiriamas gaminamų produktų kokybei, orientuojamasi į švaraus ir sveiko maisto vartotojus.

Viso grūdo trapučiai, tai – natūralūs ir lengvai virškinami grūdų produktai. Kelias sekundes aukštoje temperatūroje pakaitinti grūdai sprogsta, iš jų suformuojamas skanus ir maistingas paplotėlis. Jame tebėra dauguma grūduose esančių vitaminų ir mikroelementų.

Tekstūrų, spalvų, aromatų ir maistinių medžiagų, kurias gauname su grūdais, įvairovė yra tiesiog neaprėpiama. Kiekvienas iš jų pasižymi unikaliomis savybėmis. Grūdų sudėtyje yra visų būtinų organizmo pusiausvyrai palaikyti maistinių medžiagų: angliavandenių, baltymų, riebalų, skaidulų, vitaminų ir mineralų.

Ypatingą vietą užima ekologiški produktai. Kompanijos tikslas – kurti darnų santykį su aplinka, išsaugoti žmonių bei dirbamos žemės sveikatą ir gyvybingumą. Ekologiškų trapučių gamybai naudojami grūdai yra užauginti Europos Sąjungos šalių sertifikuotuose ūkiuose laikantis ekologiškos žemdirbystės reikalavimų. 

Trapučius jau galite išbandyti ir išragauti pirkinių centre „Savas“, naujai atsidariusioje „Ustukių malūno trapučiai“ parduotuvėje.