Komentarai

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 1. Sandra Stačkūnienė. 1,5 m Mantuko mama, Kaunas :

  Pirkdama „Savame“, pastoviai gaunu dovanų. Tai skatina dažniau čia lankytis.

 2. Ramunė Čepononytė, UAB „Technologija“, Kaunas :

  Šis prekybos centras yra „savas“ ir man, ir visai mūsų šeimai.
  Čia dalyvaujame visose akcijose ir renginiuose. Labiausiai patiko šokolado degustacija su visa šokolado istorija. Čia perkame tiek maistą, drabužius, kosmetiką, avalynę, tiek kitas reikalingas prekes. Nebūna savaitgalio, kad neateičiau į Savą, nes arti gyvenu ir malonu čia apsipirkinėti. Čia net yra ekologiškos kosmetikos ir, svarbiausia, karoliukų mano darbeliams. Karoliukai mano hobis ir aistra. Dėl jų turėčiau važiuoti kažkur toli kas savaitgalį apsipirkti. O dabar išsigelbėjimas – „Savas“ arti.
  Pats maloniausias dalykas, kas man galėjo nutikti, tas, kad pasipiršo draugas. Ir spėkit iš kur sužadėtuvių žiedas? Ogi iš PC „Savas“. Taigi „Savas“ mano širdyje bus visą gyvenimą. Vestuvinius žiedus būtinai eisiu į „Savą“ rinktis.
  Dėkoju, kad esate šalia.

 3. Kęstutis Juška, Kaunas :

  Čia visko yra ir nereikia vykti į kitus prekybos centrus.

 4. Dalė Varanavičienė, KMUK, Kaunas :

  Savas yra labai gera parduotuvė. Labai arti namų ir t.t. Tik manau trūksta kino teatro ir šiek tiek drabužių parduotuvių. Tada būtų LIUX ! : )))

 5. Inga Marcinkevičienė, Kaunas :

  Kai įeini į pirkinių centrą „Savas“, visą laiką žinai, kad ten rasi ko tu nori, visados rasi ko tau reikia. „Savas“ turi labai geras parduotuves. Prekybos centras visados atrodo puikiai. “Savas“ – tai ta parduotuvė, kur rengiamos nuostabios linksmos šventės. Siūlau visiems apsilankyti „Savame“.