Ar mylite savo namus?

Rugsėjį atvėsus orams, mažiau laiko praleidžiant gryname ore, labiau pradedame mylėti savo namus. Puoselėjame su jais ryšį, planuojame „bendras veiklas“, tampame reiklesni jų švarai ir jaukumui, maloniam namų kvapui.
Išties be galo svarbi namų detalė – jų kvapas. Kuo kvepia jūsų namai? Levandomis, citrinomis, rožėmis, cinamonu, vanile, ruošiamais pietumis ar kepamais pyragais?… Namų kvapas sutinka jus grįžtančius, kuria namų nuotaiką jūsų svečiams. Kartais net neįvertiname, kokią įtaką bendrai savijautai turi kvapai. Pasak parduotuvės KIKA, įsikūrusios pirkinių centre SAVAS, darbuotojų, eterinių aliejų kuriamas kvapas jau nuo seno yra naudojamas medicinoje, norint pagydyti ar palengvinti ligos simptomus. „Aromaterapija galite mėgautis ne tik dėl malonaus kvapo, bet ji gali padėti kovoti su peršalimu, odos problemomis, virškinimo, kvėpavimo takų sutrikimais, skausmais, uždegimais ir kitais sutrikimais. Eterinių aliejų mišinius galima saugiai naudoti šalia gyvūnų, tad jei namuose turite augintinių, aromaterapijos džiaugsmais galėsite mėgautis kartu su jais. Mūsų rekomendacija – „A’Scentuals“ ultragarsiniai difuzoriai ir eteriniai aliejai. Jie ne tik padės mėgautis aromaterapija namuose, tačiau difuzorius taip pat taps puikia interjero detale, kurią pagal savo skonį galėsite pasirinkti ir priderinti patys“,- pataria KIKA personalas.
Praeityje palikę vasaros maudynes ežeruose ir lauko baseinuose, daugiau laiko praleidžiame ir savo vonioje. Dabar kaip niekad norime jos švarios ir jaukios. Didelis dėmesys skiriamas kvepiantiems muilams ir išskirtinės išvaizdos muilinėms, kokybiškiems rankšluosčiams. „Rankšluostis reikalingas kasdien: ir vonioje, ir virtuvėje, ir sportuojant, todėl norisi, kad jis būtų tobulas – minkštas, kvepiantis ir malonus odai. Daugelis nekreipia dėmesio į tokias smulkmenas, naudojame ką turime. Mes patariame pabandyti „Vossen“ firmos rankšluostį. Pakanka keletą kartų pasinaudoti juo ir supranti, kiek tai gali suteikti komforto ir malonumo. „Vossen“ rankšluosčiai švelnūs ir minkšti, daug greičiau, nei įprasti rankšluosčiai, sugeria drėgmę, spalva neišblunka net po daugelio skalbimų. Lyginant su kitais rankšluosčiais, mažiau pūkuojasi, greitai džiūsta. „Vossen“ rankšluosčių kokybė nei karto nenuvylė, visiems rekomenduoju.“ – pataria Dalia, GERDUVOS pardavėja – konsultantė.
Kad namuose gardžiai kvepėtų pietumis ir pyragais, maisto ruošimo indų vertėtų pasidairyti parduotuvėje BOHEMIA. Puodai, keptuvės, trintuvės, plaktuvės, pjaustyklės, kepimo formos… Vienas malonumas pasirausti tarp šių namų daikčiukų.
Jeigu ieškote naujos buitinės technikos – būtinai užsukite į parduotuvę KRINONA. Nesunkiai išsirinksite ir dulkių siurblį, ir kavos aparatą, ir puikią kokteilinę. Subjurus orams, puikiai pravers ir patalpų šildytuvas.
O po sočios vakarienės, jeigu šeima smarkiai neprieštarauja, jauku susirangyti į šiltą pledą ir naršyti telefone, „įsisiurbti“ į gerą filmą ar knygą. „Jeigu norite geros knygos, kokio žanro ji bebūtų, užsukite į knygyną VAGA – turime tiek puikių pasiūlymų, kad net galva apsisuks“,- juokauja knygyno VAGA darbuotojai. Tie, kas mėgsta pasyvų poilsį ir turi truputį laisvo laiko, žino, kad knyga – puikus draugas ir pašnekovas.
Taigi, jaukių ir malonių akimirkų savuose namuose jums linki visų pirkinių centro SAVAS parduotuvių darbuotojai. Ir kviečia į svečius – kad ruduo atneštų dar daugiau bendro džiaugsmo.