Avalynės rinkos lyderis Lietuvoje „Deichmann“ plečiasi ir kviečia užsukti į naujai atsidariusią parduotuvę!

„Deichmann“ atrasite naujausias avalynės ir rankinių kolekcijas bei galėsite pasinaudoti parduotuvės atidarymo proga taikoma 20 proc. nuolaida nenukainotoms prekėms!

„Deichmann“ gali didžiuotis kone plačiausia batų pasiūla šalyje – naujojoje parduotuvėje avalynę galite rinktis iš šimtų skirtingų modelių. Visą asortimentą įsigykite už itin patrauklias kainas – karščiausias mados tendencijas atitinkantys modeliai yra prieinami visiems.

„Deichmann“ Jums visada pasiūlys platų moteriškos, vyriškos, vaikiškos ir sportinės avalynės asortimentą. Kodėl verta apsilankyti „Deichmann“?
•        „Deichmann“ nuolat bendradarbiauja su žymiausiomis stiliaus ikonomis iš viso pasaulio. Šiuo metu parduotuvių lentynose galite rasti britų superžvaigždės Ritos Oros kolekciją „Colour up“. Tai batų kolekcija, pasižyminti įvairove, drąsiomis spalvomis ir akį traukiančiomis detalėmis. „Mylėk save ir parodyk pasauliui, kas esi“ – kolekcijos žinutėje atsispindi drąsa, spalvingi stiliai ir gyvenimo džiaugsmas. Stambūs sportbačiai, metalo atspalviai, „glam“ aukštakulniai, platformos ir basutės su dirželiais – atraskite stilingiausius šio sezono modelius.
•        „Deichmann“ siūlo platų savo prekinių ženklų asortimentą kiekvieno poreikiams: elegantišką ir aukštos kokybės „5th Avenue” kolekciją, visada naujausias mados tendencijas atspindinčius jaunatviškus „Graceland“ modelius bei sportuojančių pamėgtus „Victory“ sportbačius. Verslo atstovams siūloma „AM Shoe“ klasikinė avalynė, vakarėliams puikiai tiks spindintys „Catwalk“ aukštakulniai, o mažiesiems – kokybiški „Elefanten“ bateliai.
•        Be nuosavų prekių ženklų „Deichmann“ prekiauja ir originaliais „Nike“, „Adidas“, „Puma“, „Fila“ batais, pagamintais specialiai šiam tinklui, todėl juos „Deichmann“ gali pasiūlyti už ypatingai gerą kainą.