CLINIANS apsauga nuo saulės – šių metų vasaros TOP‘e

Kiekvienam malonu pabūti saulutėje, jausti saulėje įkaitusią odą. Vėliau – grožėtis tolygiai rusvu jos atspalviu. Tačiau deginimasis saulėje – ne tik malonu ir naudinga, bet turi ir akivaizdžių minusų. Todėl turime žinoti, kaip apsaugoti savo odą bei pasirūpinti savimi.

Saulė skleidžia UVA ir UVB spindulius. UVB spinduliai kiekvieno nudegimo metu daro žalą odai, o UVA spinduliai sunaikina kolageno skaidulas ir sukelia pernelyg ankstyvą senėjimą, raukšles, hiperpigmentaciją, odos nelygumus. Tinkamai neapsaugojus odos, šie spinduliai gali sukelti vėžį.

Kad galėtume atsipalaiduoti, mėgaudamiesi tiesioginiais saulės spinduliais, turime naudoti odą apsaugančias priemones su SPF faktoriumi. Jis padeda suprasti, kiek laiko galima būti saulėje, pasitepus priemone. Kiekvieno žmogaus oda priklauso tam tikram tamsumo tipui – nuo 10 (šviesi oda) iki 30 minučių (tamsi oda). Todėl ir kiekvienos odos priežiūra bei apsauga yra unikali. Kaip žinoti, kokio dydžio SPF reikėtų naudoti? Padauginkite ant gaminio nurodytą SPF iš savo odos savaiminės apsaugos laiko ir gausite laiką minutėmis, kiek veiks apsauga nuo saulės. Pvz., jei jūsų oda šviesi (faktorius 10) ir naudosite priemonę su SPF 30, saulėje galėsite praleisti apie 300 minučių (iki pakartotino pasitepimo priemone).

Kadangi smėlis ir vanduo atspindi UV spindulius ir sustiprina jų poveikį, paplūdimyje būtina teptis ilgai veikiančia apsaugos priemone su SPF 50. Vos tik išlipus iš vandens, reikėtų vėl pasitepti, net jei jūsų priemonė atspari vandeniui. Po maudynių kūną ištepkite maitinančiu, drėkinančiu kremu ar losjonu. Jei oda nenudegė saulėje – to puikiai užteks. Jei saulėje stipriai nudegėte – nenaudokite aliejų ar labai riebių kremų. Jie šiuo atveju netinka. Patartina rinktis kremus, kurie praturtinti hialuronu, dumbliais, alijošiaus ekstraktu ar kitais ingredientais, kurie turi vėsinančių, raminančių ir drėkinančių savybių. Net ir būdami pavėsyje naudokite apsauginį kremą, ypatingai jei turite blyškesnę, šviesesnę odą. Jei nuo saulės slėpsitės po skėčiu, žinokite, kad jis taip pat pilnai nesulaikys spindulių, tačiau įdegsite penkis kartus lėčiau nei tiesioginėje saulėje.

Kokią priemonę apsaugai nuo saulės pataria pirkinių centre SAVAS įsikūrusios parduotuvės EUROKOS specialistai? „Rinkitės CLINIANS apsauginį kremą, pienelį, losjoną ar purškiklį nuo saulės, praturtintus peptidais, ožerškių uogomis, saldymedžio ekstraktais, vitaminu E, hialurono rūgštimi. Priemonės padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio – saulės sukeliamo odos senėjimo ir pigmentacijos sutrikimų, atmosferos teršalų. Kad būtų patogiau naudoti, galite rinktis purškiamą apsauginį pienelį. CLINIANS priemonės tinka net ir labai šviesiai veido, kaklo, krūtinės ir rankų odai prižiūrėti, bei pasižymi didele apsauga. Be to, CLINIANS kosmetika pasižymi itin švelniu poveikiu, kuris tinka įvairiausių tipų odai: nuo riebios, mišrios ar normalios, iki sausos, jautrios ar net į alergiją linkusios odos“.
Kada? Dabar! Pats laikas! Kieme, mieste, kavinės terasoje, išvykoje, miške, pajūryje ar prie ežero… Svarbiausia – saugiai. Ir nesugadinti dar tik prasidėjusios vasaros malonumų.