Įspūdžio dovanų paklausa auga: ką mėgsta kauniečiai?

Kasdien vyksta daugybė švenčių, kurių proga įteikiamos dovanos – gimtadieniai, vestuvių metinės, krikštynos, išleistuvės, vardadieniai ir daugybė kitų. Kiekviena jų reikalauja gerai pamąstyti apie tinkamiausią dovaną – tokią, kuri nustebintų, pradžiugintų ir įsimintų. Pastebima, jog kauniečiai tam vis dažniau pasitelkia pramogas, todėl įspūdžio dovanų parduotuvės „Laisvalaikio Dovanos“ komanda pasidalino įžvalgomis, kokias dovanas dažniausiai įteikia kauniečiai.

Ką mėgsta kauniečiai?

Būtent kauniečiai dažnai išbando ekstremalias pramogas. Vienos perkamiausių – pasivažinėjimai superautomobiliais „Ferrari“ ir „Lamborghini“ miesto gatvėse arba Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Anot „Laisvalaikio Dovanos“, išsiskiria auganti skrydžių bei dangaus pramogų paklausa – kauniečiai dovanoja šuolius parašiutu iš 1000 pėdų aukščio bei skrydžius oro balionais. Savo artimiesiems kauniečiai dovanoja ir poilsio bei masažų dovanas – renkasi viešbučius ir masažų salonus esančius Kauno regione, tarp kurių „Vytautas Mineral SPA“ ir „Tulpės sanatorija“ Birštone, SPA centrai „Saulėja SPA“ ir „Sokrato clinica“ Kaune. Kauniečiai ypač pamėgo komišką šou ir vakarienę „Shitty Dinner“, kuri klientams siūlo 3 patiekalų vakarienę ir interaktyvų pasirodymą su humoro elementais. Pastebėta, kad ypač populiaru įteikti dovanų rinkinius, kurie suteikia laisvę pačiam išsirinkti norimą dovaną iš kruopščiai atrinktų pasiūlymų sąrašo. Galima teigti, kad kauniečiai yra atviri įvairių kategorijų pramogoms, nevengia aktyvių, ekstremalių pramogų bei poilsio ir masažų pasiūlymų, o labiausiai vertinamas yra ilgiausias rinkoje dovanų galiojimas – net 3 metai.

Paklausai augant – Kaune atidaryta nauja parduotuvė

Įspūdžio dovanų parduotuvė „Laisvalaikio Dovanos“, pastebėję augančią paklausą ir kylantį dovanų populiarumą Kaune, atidarė antrąją parduotuvę šiame mieste. Nuo šiol ieškantys dovanų galės apsilankyti ir prekybos centre SAVAS įsikūrusioje parduotuvėje, adresu Savanorių pr. 346. Atvykę klientai turės galimybę pasikonsultuoti su dovanų konsultantais-ekspertais, kurie padės išsirinkti pramogą iš daugiau nei 1400 dovanų asortimento, o pasirinkta dovana bus supakuota į kokybiškas ir dailias dovanų pakuotes.