Kai pasibaigia gražiausios metų šventės ir ateina sausis…

Sausis – tai tarsi mūsų reabilitacija po kiek sudėtingo ir įtempto šventinio periodo. Ramus, šiek tiek depresyvokas ir pilkas metas. Dažniausiai šiuo laikotarpiu pasidžiaugiame šaltuku ir sniegu, kas praskaidrina dienos pilkumą. Tačiau vakarai – vis dar tamsūs ir ilgi. Šiuo metu ne vienam iš mūsų užsilaiko niūresnės nuotaikos ir nuolatinė miego stoka. Vis tik, prasidėjus naujiems metams, turime naujų planų, naujų svajonių, tikslų, norų. Iš naujo patikime savimi – kad pasieksime visko, ko trokšta širdis ir į ką tiesiasi rankos. Kažkas šiuo laikotarpiu, atsigavęs po šventinio maratono, visu ūgiu pasineria į darbus, kiti gi tiesiog meta viską ir išlekia atostogų. Į šiltus kraštus, prie šiltos jūros, arba su slidėmis į snieguotus kalnus.

Panašiai šiuo laikotarpiu jaučiasi ir prekybos centrai. Kalėdinis „stresoidas“ jau praūžė, išsiilgti lankytojai ir pirkėjai atidavė daugybę savo džiaugsmo emocijų. Skubėjimas, prekių krovimas į lentynas staiga nuščiuvo, viskas sulėtėjo. Naujos kolekcijos dar toli. Retas dar domisi ateinančio sezono spalvomis ir formomis.

Tai kas gi dabar? Taigi prasideda didžiųjų nuolaidų metas! Nuolaidos! Nuolaidos ir dar kartą nuolaidos! Pačios didžiausios metų nuolaidos! Viskam, kas per šventinį bėgimą nepatraukė dėmesio, nesišypsojo pirkėjams, užsislėpė, užsiliko. Nuolaidos visuomet įneša džiugaus lankytojų šurmulio, gerų emocijų, bendravimo. Ir vėl visi su džiugesiu ir užsidegimu išsiruošiame į prekių medžioklę. O pamedžioti tikrai yra ką. Viskas, ko norėjosi, bet liko ateities planams, dabar už meilias kaip maži kačiukai kainas. Kol dar yra ir dydžių, ir spalvų, ir tinkančių formų, reikia veikti!

Taip kad, šokam į išeiginius treningus ir lekiam į išpardavimus! Kas pirmesnis – tas gudresnis 😉