Kai pasiilgstame teigiamų emocijų

Lapkritis – kiek depresyvus ir pilkas metas. Dažnai mes net nebekovojame su kiek prislėgtomis nuotaikomis ir nuolatine miego stoka. Nurašome tai orui, laikotarpiui, anksti temstantiems vakarams. Kažkas tiesiog meta viską ir išlekia atostogų. Į šiltus kraštus, prie šiltos jūros. Kažkas ir vėl atranda pirtelę sodyboje. Kažkas save palepina vakaro filmu ar knyga, jaukiai įsisukus į šiltą pledą. Jeigu visa tai suteikia džiugesio, reiškia, pasirinkta teisingai.

Panašiai šiuo laikotarpiu jaučiasi ir prekybos centrai. Naujos kolekcijos jau praūžė ir pilnai parodė šio sezono spalvas ir formas. Kalėdų dar teks kiek palūkėti. Prekybos centrų galerijos jau matuojasi kalėdinius papuošalus, tačiau parodyti lankytojams ryžtasi dar ne visi. Jau tuoj, bet dar ne laikas.

Tai kam gi laikas? Kuo pradžiuginti save ir savo lankytojus? Nuolaidomis! Nuolaidomis ir dar kartą nuolaidomis! Šis metuose „pakibęs“ laikotarpis skirtas būtent joms. Nuolaidos visuomet įneša džiugaus lankytojų šurmulio, gerų emocijų, bendravimo. Ore sklandanti abipusė pirkėjo ir pardavėjo simpatija veikia stebuklingai puikiai. Visiems norisi dalintis: pardavėjams – savo pelnu, pirkėjams – gera nuotaika. Ir tuomet labai smagu stebėti sezoninę „prekių medžioklę“. O „pamedžioti“ tikrai yra ką. Naujasis sezonas dar tik įpusėjęs, todėl yra ir dydžių, ir puikių produktų.

O kad lapkritis atneštų daug teigiamų emocijų į prekybos centrą SAVAS, lapkričio 18-20 dienomis čia planuojama akcija „VAROM į SAVĄ“. Tai – tradicija tapęs įvykis, vykstantis tik du kartus per metus, kurio metu nuolaidas daugybei savo prekių siūlo beveik visos pirkinių centro SAVAS parduotuvės. Ar šįkart dalyvausite medžioklėje?