Pirkinių centre SAVAS duris atvėrė “Optikos pasaulis”

„Optikos pasaulis“ – didžiausias optikų tinklas Lietuvoje – sėkmingai plečia savo veiklą ir nuo šiol visus „akiniuočius“ ir ne tik, kviečia užsukti į naujai įsikūrusį saloną PC „SAVAS“.

Jei negalite įžiūrėti smulkių ar toliau esančių daiktų, įskaityti mažu šriftu parašyto teksto, vadinasi tai ženklas, kad laikas įsigyti akinius. Šią problemą Jums gali padėti išspręsti „Optikos pasaulis“. Specialistų teigimu, daugumos akių negalavimų būtų galima išvengti, jomis rūpinantis profilaktiškai. Tad net ir nesiskundžiantiems regos sutrikimais rekomenduojama akis pasitikrinti bent kartą per metus. Regėjimą visuomet galite pasitikrinti ir „Optikos pasaulio“ salone, kur Jūsų lauks patyrę akių priežiūros specialistai.

Taip pat „Optikos pasaulis“ siūlo itin turtingą paslaugų ir prekių asortimentą, kuris patenkintų ir verslininko, ir studento, ir pensininko poreikius. Nenusivils ir savo mažylius į optiką atvedę tėveliai. Čia rasite itin platų ir gausų kokybiškų akinių lęšių ir akinių rėmelių pasirinkimą. Galėsite įsigyti akinius skaitymui, akinius darbui kompiuteriu, saulės akinius, garsiausių dizainerių akinius, kontaktinius lęšius, spalvotus kontaktinius lęšius bei kitas akinių priežiūros priemones. Žodžiu, bendrovė siekia, kad kiekvienas klientas gautų tinkamiausias paslaugas, aukščiausią produktų ir aptarnavimo kokybę bei maksimalią naudą.

 

Kodėl akinius reikia pirkti optikoje?

Daugelis pagyvenusių žmonių susigundo pigiais masinės gamybos („turginiais“), abejotinos kokybės akiniais arba skolinasi akinius iš artimųjų. Tačiau akių priežiūros specialistai primena, kad akinius būtina pirkti optikoje, nes pagrindinė regėjimo korekcijos dalis yra akinių lęšiai. Todėl juos renkantis, reikia žinoti pagrindinius akinių lęšių parametrus: dioptrijas (akinių lęšių stiprumas) ir atstumą tarp akių centrų. Šie rodikliai labai svarbūs, todėl juos turi parinkti kvalifikuoti akių specialistai, dirbantys optikose ar kitose gydymo įstaigose.

 

Jei bijai užsidėti akinius, tave išgelbės naujausios kartos kontaktiniai lęšiai

Pastaruoju metu nešiojančiųjų akinius mažėja, nes vis daugiau klientų atranda kontaktinius lęšius. Dažnai aplinkiniai, bendradarbiai ar bičiuliai net neįtaria, kad žmogus nešioja korekcijos priemones. Kas lemia, kad dalis žmonių pirmenybę teikia kontaktiniams lęšiams, o ne akiniams? Svarbiausia priežastis turbūt yra noras būti laisvam ir kartu gerai matyti. Reikšmingi ne vien estetiniai motyvai. Nešiojantys akinius žino, kad jie apriboja regėjimo lauką. Kontaktiniai lęšiai netrukdo matyti, žmogui lengviau orientuotis erdvėje, nes gerai mato visomis kryptimis. Tai įgauna neįkainojamą vertę, kai daug dirbame, vairuojame automobilį, sportuojame ar pramogaujame.

Šiandien kontaktinių lęšių nešiotojams puikus metas, nes yra didelė kontaktinių lęšių pasiūla. Dauguma šiuolaikinių kontaktinių lęšių, tokių kaip ACUVUE® vardo kontaktiniai lęšiai, yra itin minkšti, ploni ir lankstūs, o svarbiausia – išlaiko drėgmę, kad būtų užtikrintas ypač geras komfortas. Tuo tarpu medžiaga ir dizainas leidžia lęšiams prisitaikyti prie akies formos.

Šiuo metu „Optikos pasaulio“ salonuose ACUVUE® vardo kontaktiniams lęšiams taikomos didelės nuolaidos ir dovanojamos vertingos dovanos.

 

Dovanų čekis – puiki ir praktiška dovana

Sveikindami savo artimuosius, kolegas, bendradarbius, linkime, kad jie būtų sveiki, gražūs ir laimingi. Šiuos palinkėjimus padės  įgyvendinti „Optikos pasaulyje“ įsigytas dovanų čekis, kuris paskatins pasirūpinti savo bei artimojo akimis, geru regėjimu.

Lojalumo programa-geras pasiūlymas

Lojalumo programa – tai nuolaidos ir akcijos mūsų klientams. Su  lojalumo kortele nauda akivaizdi, nes žmogus gauna nuolaidas gydytojo konsultacijai, akinių rėmeliams, saulės akiniams, kontaktiniams lęšiams,  tirpalams bei akinių priežiūros priemonėms. Ši kortelė suteikia nemokamą akinių priežiūros garantiją visus metus.

Taip pat „Optikos pasaulis“ yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis, pagal kurias teritorinių ligonių kasų kompensuojamus akinių lęšius galite atsiimti „Optikos pasaulio“ salonuose.

Apsilankę mūsų salonuose išeisite stilingi ir pasitikintys savimi! Mes pasirengę pasirūpinti, kad Jūsų akys būtų sveikos ir gražios!