Pirkinių centre „Savas“ – iš meilės vynui sukurta parduotuvė „Myliu vyną“

Nuo šiol pirkinių centro „Savas“ lankytojai turi puikią vietą, kurioje gali laisvai parodyti meilę išskirtiniam rūšiniam vynui, bei jį išbandyti. Šis vynas – itin aukštos kokybės ir tiekiamas tiesiai iš Šiaurės Italijos regionų.

„Parduotuvė “Myliu vyną” siekia suteikti pirkinių centro „Savas“ lankytojams unikalų pasaulinės klasės vyno pasirinkimą, atspindintį Šiaurės Italijos vyno gamybos regionų įvairovę ir skonį”, – teigia parduotuvės vadovas Igor Martynov. „Visi vynai parinkti su ypatingu dėmesiu kokybei ir autentiškumui. Be to, “Myliu vyną” parduotuvė yra ne tik itališkų vynų tiekėja, tačiau suteikia žinių bei išsamiai papasakoja apie juos, leidžia paragauti“,- sako jis. Pagrindinė parduotuvės idėja būtent ir yra ta, kad kiekvienas klientas, prieš pirkdamas pasirinktą vyną, gali jo paragauti ir įvertinti skonį bei kokybę. „Palaikau idėją, kad mūsų parduotuvė pasižymėtų ir bendruomeniškumu – tai būtų ta vieta, kur rinktųsi vyno entuziastai bei dalintųsi savo nuomone, žiniomis, meile, aistra vynui bei naujų skonių atradimais. Čia planuojame ir degustacinius renginius bei vakarus, kur kiekvienas galėtų įgyti žinių apie skirtingus vynus, jų gamybos būdus ir derinimą su įvairiais patiekalais“, – planais dalinasi Igor. Pasak jo, tokie renginiai ne tik praturtins parduotuvės klientų patirtį, bet ir skatins vyno kultūrą.

Naujosios “Myliu vyną” parduotuvės atidarymas suteikia naują galimybę tiems, kas ieško išskirtinių vynų ar nori išbandyti kažką naujo. Atėjus į parduotuvę “Myliu vyną”, klientai ne tik ras kokybišką itališką vyną, bet ir malonų bei informatyvų aptarnavimą, padėsiantį jiems teisingai pasirinkti bei sužinoti kažką naujo apie šio gėrimo pasaulį.