Romantikos šventė, kurios jėga slypi mūsų širdyse

Kiekvienais metais vasario 14-ą pasaulyje švenčiama Šv. Valentino diena – viena iš labiausiai laukiamų ir populiarių švenčių, skirta meilės, romantikos ir draugystės išpažinimui. Šios dienos magija neabejotinai slypi ne tik raudonose širdelėse, saldainiuose, gomurį šildančioje kapučino kavoje, dovanėlėse, akcijose ir nuolaidose, bet ir pačioje šventės prigimtyje.

Kodėl mes taip mylime Šv. Valentino dieną? Šv. Valentino dienos šaknys glūdi senovės Romoje. Nors yra keletas versijų apie šios šventės kilmę, populiariausia yra legenda apie kunigą Valentiną, kuris per krikščionių persekiojimus buvo nužudytas už tai, kad sutuokė jauną įsimylėjėlių porą. Prieš mirtį jis, pasak legendos, paliko meilės laišką su žodžiais “Tavo Valentinas”. Nuo to laiko Šv. Valentinas tapo meilės simboliu, o šventė įgavo romantinių atspalvių.

Viena svarbiausių priežasčių, kodėl ši šventė tokia populiari, yra žmonių ryšys ir bendravimas. Šventė kaip didžiausią vertybę iškelia atvirumą, draugystę ir meilę, skatindama žmones atkreipti dėmesį į savo mylimuosius, artimuosius ir artimiausius draugus. Bendravimas ir artumo jausmas yra labai svarbūs žmogaus gyvenime, todėl ši šventė padeda lengviau išreikšti meilę ne tik savo partneriui, bet ir visiems, kurie mums rūpi. Ši nuostabi diena taip pat suteikia puikią galimybę atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir streso, paskiriant laiką meilei ir džiaugsmui. Šios dienos energetika skatina parodyti meilę ir sau, prisiminti savo vertybes, atsipalaiduoti, pasimėgauti džiugiomis emocijomis.

O kaip visus ateinančius metus mėgautis mylimo žmogaus dėmesiu ir ką daryti, jeigu tokio žmogaus šiuo metu neturite?
Yra viena puiki tradicija, išpildanti labai gražų norą – ir dar vienus metus džiaugtis santykiais su esamu partneriu. Kokia? Jeigu jau metus esate kartu, vasario 14 d. su savo mylimuoju ar mylimąja apsilankykite pirkinių centre „Savas“ ir pasibučiuokite matant bent vienam jūsų nepažįstančiam bučinio liudininkui. O jeigu partnerio neturite, bet norite turėti? Tuomet pirkinių centre „Savas“ nusipirkite širdelę arba širdelės formos daiktą, sušlapinkite jo kraštelį „Savas“ fontane ir padėkite jį savo namuose ant palangės. Ir šie norai būtinai išsipildys. Pabandykite, juk nieko neprarandate!
Be viso to, keletą dienų prieš Šv.Valentiną, pirkinų centre „Savas“ planuojamos didžiulės nuolaidos daugybei prekių – sėkmingoms dovanų paieškoms!
Gražaus Šv.Valentino.