Rudens nuolaidų magija

Iš tiesų šį laikotarpį galime laikyti magišku. Kai nurimsta gamta. Kai ji pasineria į paslaptingą savo minčių ir apmąstymų vandenyną… Kai mažai veiksmo, tačiau daug susitaikymo, stebuklingos vidinės ramybės ir laukimo… Kai pradedame laukti stebuklų, žėrinčių šviesų ir to nuostabaus jausmo, sušildančio darganotais tamsiais vakarais …

O kas šiuo magišku metu vyksta prekybos centruose? Prekybos centruose šiuo metu – pasiruošimas pačiam svarbiausiam metų įvykiui – Kalėdoms. Vienur kitur, nors dar labai nedrąsiai, sužiba pirmosios dekoracijos. O kol laukiame Šv. Kalėdų, mus pasitinka ir džiugina daugybė nuolaidų! Juk lapkritis ir gruodžio pradžia – smagių nuolaidų metas, kai truputį luktelėję, kantresni namo parsineš nužiūrėtus naujus šiltus batus ir drabužius, tuo pradžiugindami savo spintas ir įnešdami į jas naujos „gyvybės“. Juk koks malonumas apgaubti save naujomis spalvomis, formomis, jaukia tekstile.

Rudens išpardavimas pirkinių centre „Savas“ jau įsibėgėjo. Kai lauke šalta – vienas malonumas pasivaikščioti ir pasidairyti po šiltas, pilnas prekių parduotuves. Ir naujas megztukas, ir šilta striukė, kepurė, šalikas, džinsai, batai dar tarnaus tiek šaltų mėnesių. Juk pavasaris dar toli. Dar labai reikia šiltų ir jaukių bendraminčių… Pats laikas susitikti „Savame“.