SAVAS sveikina visus sugrįžusius!

Vasaros pabaiga ir ankstyvas ruduo visuomet susiję su aktyviomis nuotaikomis. Vasarą iki soties pasimėgavę ramybe, atostogomis ir džiugiomis pramogomis gamtoje, sugrįžtame į įprastas veiklas – mokyklas, darželius, ofisus. Iš atostogų „oazių“ – į namus. Ir čia jau įsijungia visai kiti mūsų poreikiai. Norime to ar ne, įsisukame į naujų pirkinių verpetą.
Be abejo, pats svarbiausias pasiruošimas laukia mokinukų ir jų tėvų. Mokykla – nelengvas iššūkis, todėl ir pasiruošti jam reikia rimtai. Ar mokslo metai bus praleisti suole šalia bendraklasių, ar namuose priešais kompiuterį, norisi turėti patogias mokslui skirtas priemones, pasirūpinti knygomis, sąsiuviniais, pasidžiaugti nauja kuprine ar penalu. Fizinio lavinimo pamokoms ieškoma naujų sportbačių ir sportinės aprangos.
Ne vien mokinukai sugrįžta į savo įprastą veiklą – pamokas. Sugrįžtame ir į darželius, kolegijas, universitetus, ofisus. Kažkam reikia naujos spalvingos suknelės, kažkam – naujos rankinės, patogių, bet elegantiškų batelių, nuotaikai pakelti – naujų kvapų.
Labai atsakingai šiam ypatingam laikotarpiui ruošiasi pirkinių centre „Savas“ įsikūrusių parduotuvių „Rimi Hypermarket“ bei „Raštinės prekės“, knygyno „Vaga“ darbuotojai, kruopščiai atrinkdami prekių asortimentą, naudodami didžiausias savo pajėgas. „Šis (pasiruošimo mokyklai) laikotarpis mums labai džiugus, nors kartu ir nelengvas. Turime suspėti pasiruošti, daug dėmesio skirti lankytojų konsultacijoms. Labai norisi, kad visi atėję rastų ko reikia sėkmingam pasiruošimui į mokyklą. Šiais metais knygynų tinklas „Vaga“ siūlo itin didelį kanceliarinių prekių pasirinkimą. Nuo pieštukų, rašiklių ir sąsiuvinių, iki kuprinių ir gaublių, PC „Savas“ knygyne „Vaga“ pirkėjai turės galimybę įsigyti visas reikalingas prekes mokyklai su didelėmis nuolaidomis. Platus pratybų bei mokomosios literatūros asortimentas padės pilnai pasiruošti naujiems mokslo metams“,- nuotaikomis dalinasi knygyno „Vaga“ personalas. Mokyklinei mugei („Back to School“) kasmet didelį dėmesį skiria ir „Rimi Hypermarket“, pasiūlydama didžiulį raštinės prekių asortimentą.
Kai šalia nėra spausdintuvo, o reikia greitai atspausdinti šimtus puslapių teksto studijoms, darbui ar tiesiog lėktuvo bilietus – į pagalbą ateina pirkinių centre „Savas“ įsikūręs „Spausdinimaskaune.lt“. „Atsineškite reikalingą atspausdinti dokumentą nešiojamame diske, USB atmintinėje ar telefone ir atspausdinsime jį žaibišku greičiu. Reikia dokumentų kopijų ar nuskenuoti dokumentus? Visada pasiruošę padėti“,- žada „Spausdinimaskaune.lt“ vadovas Gediminas Šimkus.
Pirkinių centre „Savas“ įsikūrusių „Bags 4 You“, „Bag City“, „Case 4 You“ parduotuvių personalas su malonumu paaiškins, kokios mokyklinės kuprinės ar planšečių dėklai madingi šiais metais. Parduotuvėse „Deichmann“ ir „Regatta Great Outdoors“ nesunku išsirinkti puikią sportinę avalynę fizinio lavinimo pamokoms, sportiniams užsiėmimams. Jeigu mokyklos „reikalai“ dar tolokai, o savo atžalas ruošiate į darželį, naujų drabužėlių neprošal pasidairyti parduotuvėse „Smiltė“, „Lemuras“, „Takko Fashion“ ar „Pepco“.
„Perkant kompiuterį, namų techniką, ryšio priemones, darbo kambario baldus ar ruošiantis mokyklai, gali susidaryti išties nemenka pinigų suma, todėl vartojimo paskoloms nuo 5000 eurų šiuo metu paruošėme išties išskirtines sąlygas ir puikų pasiūlymą – tiesiog užsukite į pirkinių centre „Savas“ įsikūrusį „General Financing bankas“ skyrių“,- teigia UAB „General Financing bankas“ rinkodaros projektų vadovė Sandra Matijošienė.
Pats laikas ruoštis aktyviam sugrįžimui. O pirkinių centras „Savas“ tam puikiai tinka. Nei per didelis, nei per mažas – pats tas kasdieniams pirkiniams ir nevarginančiam apsipirkimui.