Parduotuvių sąrašas

Sushi City

„Sushi City” – greito maisto japonų restoranas. Mažiau ryžių – daugiau įdaro! Mūsų meniu sudaro ne tik skirtingos sushi rūšys, bet ir įvairios sriubos, salotos, užkandžiai, desertai. Tik švieži produktai ir patiekalai.

Given

GIVEN – atrask savo papuošalų pasaulį! GIVEN yra papuošalų prekės ženklas, kuris simbolizuoja grožį, meilę, kūrybiškumą ir tvarumą, išreiškiantis tai savo papuošaluose – per dizainą ir kruopščiai apgalvotas detales. Norime, kad kiekvienas turėtų galimybę paryškinti savo asmenybę įspūdingais, kokybiškais, tačiau įperkamais papuošalais, todėl esame atviri visiems, kurie įžvelgia tame vertę ir nori atrasti kažką naujo

Plačiau

Screenshop.lt

Screenshop.lt jau daugiau nei 10metų užsiima mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir nešiojamų kompiuterių remontu, ekranų keitimu bei prekyba visoje Lietuvoje. SCREENSHOP.LT teikiamos paslaugos: Išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas: · Ekranų keitimas ir pardavimas · Drėgmės sukeltų pažeidimų šalinimas · Sudėtingų gedimų šalinimas · Baterijų keitimas · Korpusų keitimas · Pakrovimo lizdų

Plačiau

Active friend

„ACTIVE friend“ – laisvalaikio drabužiai kiekvienam. Parduotuvėje sau patinkančią prekę ras ne tik jaunimas, bet ir solidaus amžiaus pirkėjas. Nuolat atsinaujinančios kolekcijos kviečia užsukti vėl ir vėl, o kainos tokios, kad net smagu pirkti.

Gintarinė vaistinė

„Gintarinės vaistinės“ misija – būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu. Siekiant suteikti kokybišką farmacinę paslaugą – diegiami pažangūs aptarnavimo metodai, nuolat plečiamas vaistų, maisto papildų, higienos prekių bei kosmetikos asortimentas, keliama darbuotojų kvalifikacija.  „Gintarinės vaistinės“ vaistininkai visuomet pakonsultuos ir pasiūlys labiausiai Jums tinkančią priemonę. Primename, kad tik pas mus galite pasitikrinti savo vartojamų vaistų suderinamumą.

Plačiau

Omniva paštomatas

Tai – siuntų savitarnos terminalas. Patogiai ir greitai išsiųsite bei gausite bet kokią siuntą! “Omniva” paštomatą rasite šalia PC “Savas” (Partizanų g.)

LP Express paštomatas

Su LP Express paštomatu išsiųsti ir atsiimti siuntas galite bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Išsiųskite ryte ir jau kitą darbo dieną ar net šeštadienį Jūsų siunta pasieks adresatą Lietuvoje. LP Express – platus siuntų terminalų tinklas šalyje: 72 Lietuvos miestuose ir miesteliuose 24/7 veikia daugiau kaip 215 terminalų! LP Express paštomatą rasite šalia PC “Savas” (Partizanų g.).

Žalia stotelė

Mes esame tam, kad palengvintume Jūsų sodininkystės rūpesčius, todėl siekiame, jog viskas, ko reikia sodui ir daržui, būtų vienoje vietoje. Parduotuvė “Žalia stotelė” įsikūrusi PC “Savas” automobilių stovėjimo aikštelėje.

Deichmann

„Deichmann“ gali didžiuotis kone plačiausia batų pasiūla šalyje – avalynę galite rinktis iš šimtų skirtingų modelių. Visą asortimentą įsigykite už itin patrauklias kainas – karščiausias mados tendencijas atitinkantys modeliai yra prieinami visiems. „Deichmann“ Jums visada pasiūlys platų moteriškos, vyriškos, vaikiškos ir sportinės avalynės asortimentą. Kodėl verta apsilankyti „Deichmann“? •        „Deichmann“ nuolat bendradarbiauja

Plačiau

Royalsmoke.lt

Prieš TRIUMPH parduotuvę, SWEDBANK įėjimas.   https://royalsmoke.lt