PRINT Line

Tel.nr. 8 640 50666

Darbo laikas: I-VI 10:00-21:00 VII 10:00-20:00

printline.lt – originalios ir analoginės spausdintuvų kasetės ir pildymas Kaune PC “SAVAS”. Siūlome didžiausią ploterių, kopijavimo aparatų, lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasečių pasirinkimą Kaune.
Pildome ir atnaujiname visų rūšių rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasetes. Parduodame, prižiūrime ir taisome didelio formato spausdintuvus, ploterius, lazerinius ir rašalinius spausdintuvus bei kopijavimo aparatus. Pas mus visada rasite kokybiško foto ir biuro popieriaus.

Mus rasite pirkinių centre “SAVAS”, priešais Rimi kasas.

El. paštas: kaunas@printline.lt

www.printline.lt

https://manospausdintuvas.lt/kategorija/spausdintuvu-kasetes/

manospausdintuvas.lt – lazerinės ir rašalinės spausdintuvų kasetės įvairiems spausdintuvų modeliams. Itin platus originalių ir analoginių Hewlett Packard, Canon, Samsung, Brother, Epson, HP, Kyocera, Konica Minolta, Triumph Adler, UTAX, Xerox, OKI, Lexmark, Ricoh, Sharp, Toshiba, IBM, Panasonic, Dell, Citizen, DYMO gamintojų kasečių asortimentas už geriausią kainą. Žymiausių gamintojų lazeriniai ir rašaliniai spausdintuvai. Populiariausi spausdintuvų priedai. Kokybiškas biuro popierius pritaikytas rašaliniams ir lazeriniams spausdintuvams bei kopijavimo aparatams. Greitas ir patogus būdas pirkti. 24/7 pagalba ir patarimai renkantis el. parduotuvės produktus.

Esame nedidelis kopijavimo paslaugų centras, kuriame teikiamos:
– spausdinimo paslaugos.
– kopijavimo paslaugos.
– skenavimo paslaugos.
– spalvoto spausdinimo paslaugos.
– tekstų rinkimo ir redagavimo paslaugos.
– dokumentų, brėžinių, projektų, baigiamųjų, diplominių bei kursinių darbų įrišimas ir susegimas.
– spausdinimas ant storesnio popieriaus.

Mus rasite pirkinių centre “SAVAS”, priešais Rimi kasas.
El. paštas: savas@spausdinimaskaune.lt
https://spausdinimaskaune.lt